Sākums $ Notikumi $ Gada LEADER projekts konkursā “Sējējs 2023”

Gada LEADER projekts konkursā “Sējējs 2023”

Okt 18, 2023 | Notikumi

2023.gada 13. oktobrī apbalvošanas ceremonijā “Hanzas Perons” tika pasniegtas Zemkopības ministrijas konkursa “Sējējs 2023” balvas nominācijā “Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā”: laureāts IK “Healthy Snacks” un biedrība “Rēzeknes novada partnerība”, veicināšanas balvas – SIA “Janis ECO B&C”, Gulbenes novada Rankas pagasts, un biedrība “SATEKA” un SIA “AMATI projekts”, Balvi, un biedrība “Ziemeļlatgales partnerība”

Konkursu “Sējējs” ikgadēji rīko Zemkopības ministrija, lai noteiktu izcilākos ieguldījumus Latvijas lauku attīstībā un lauksaimniecībā. “Sējējs” aizsākās 1989.gadā, kad Lauksaimnieku savienība nodibināja prēmiju ar šādu pašu nosaukumu. Bet kopš 1994. gada tika izveidots konkurss “Sējējs” ar jaunu kvalitātes zīmi, aicinot tajā piedalīties visus, kam rūp un kas atbalsta lauku attīstību. Šogad konkurss “Sējējs” norisinājās 30. reizi.

Zīmīgi, ka arī biedrībai “Rēzeknes novada partnerība” šogad ir 15. jubilejas gads un pirmo reizi tā saņem laureāta balvu nominācijā “Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā”. Tāpēc  esam patiesi lepni šajā svētku gadā saņemt augsto novērtējumu, apliecinot Partnerības un VRG uzņēmēju profesionālo ieguldījumu kopienas stiprināšanā, teritorijas attīstībā un popularizēšanā.

IK “Healthy Snacks” uzņēmējdarbību uzsāka ar LEADER finansējuma piesaisti. Partnerības izpilddirektore Ineta Elksne pauda gandarījumu par uzņēmuma attīstības izaugsmi un norādīja, ka lauku uzņēmēji veicina Latvijas ekonomikas izaugsmi.

Uzņēmuma IK “Healthy Snacks” vadītāja Jūlija Daņiļina pēc balvas saņemšanas teica, ka uzņēmuma novērtējums lieliski motivēs un iedvesmos turpmākajai darbībai.

Uzņēmums saņēma bronzas statuju, kura tapusi iespaidojoties no izcilā latviešu tēlnieka Kārļa Zemdegas radītā pieminekļa “Sējējs” un tiesības lietot “Sējējs 2023” zīmi uz savas produkcijas iepakojuma un prezentmateriālos.

Avoti: https://www.sejejs.lv/, https://www.zm.gov.lv/lv.

Fotogrāfijas: no https://www.sejejs.lv/ un Partnerības arhīva

Print Friendly, PDF & Email

Citas ziņas

Papildināti tērpu komplekti Lendžu dejotājiem

Nautrēnu apvienības pārvalde ES ELFLA programmas 2014.–2020.gadam  apakšpasākuma 19.2. „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” ietvaros īsteno LEADER...

Aušanas meistardarbnīcas izveide

2024.gada Vasaras saulgriežos durvis vēra vaļā Gaigalavas pag. Strūžānos izveidotā aušanas darbnīca.  Realizēts ES Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas...

Aužam Gaigalavā!

“Varakļānu novada kultūrizglītības atbalsta biedrība” ar Lauku atbalsta dienesta  finansiālo devumu īstenoja Rēzeknes novada partnerības atklātā LEADER projektu konkursa projektu “Aušanas nodarbības”. Nr. 23-01-AL15-A019.2202-000002. Tā mērķis: Rēzeknes novada...

Bērzgalē bērziem būt!

Nautrēnu apvienības pārvalde ES ELFLA programmas 2014.–2020.gadam  apakšpasākuma 19.2. „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” ietvaros īsteno LEADER...

Skip to content