logo partnerBiedrība „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” aicina biedrības biedrus uz kopsapulci, kas norisināsies šī gada 30.martā plkst.: 15:00 - “Priežvanagi” (Priežvanagi, Kazradži, Kantinieku pagastā).

 

Darba kārtība un pieteikšanās kopsapulcei: ŠEITLūdzam pieteikuma anketu aizpildīt līdz 28.03.

 

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu: info@rezeknespartneriba.lv vai zvanīt pa tālr. +371 26363497.

 

Ar praktiskām apmācību metodēm šī gada 21. jūnijā biedrības „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” biedriem notika seminārs par projektu un komandas vadīšanu. Apmācību semināru apmeklēja 15 biedri, darbojoties gan individuālo, gan darba grupu uzdevumu veikšanā. Atklājot apmācības, rīta aplī dalībnieki dalījās pieredzē par līdzšinējo iegūto pieredzi projektu vadībā, kā arī citām savām aktivitātēm un prasmēm. Dalībnieku iepazīšanas laikā iegūtā informācija bija noderīga komandas veidošanā un lomu sadalīšanā.

Lasīt tālāk...

Afisa_apmacibas_biedriem_21.06.2016.Biedrība „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” (Partnerība) organizē vēl nebijušas apmācības biedru kapacitātes stiprināšanai un zināšanu pilnveidei.
Ņemot vērā biedru interesi par projektu vadības prasmju pilnveidi un jaunu zināšanu apguvi, balstoties uz saņemtajiem aptaujas anketu rezultātiem, piedāvājam biedriem iespēju piedalīties vienas dienas apmācību seminārā „Projektu vadīšanas pamati un projektu komandas vadīšana”, kas notiks šī gada 21. jūnijā plkst. 09.30 Rēzeknes novada pašvaldības mazajā zālē

Lasīt tālāk...

Pateicamies mūsu biedriem par atsaucību un aktivitāti! Tuvākajā laikā Partnerība plāno organizēt apmācības biedriem par aktuālām tēmām, balstoties uz aptaujas anketu rezultātiem. Informācija par pieteikšanos, apmācību laiku un programmu tiks izziņota vēlāk.