pirts kubuls 600 x 503Lai popularizētu vienu no aktīvās un veselīgās atpūtas veidiem – pēršanos tvaika pirtī un sildīšanos kubulā, Rēzeknes novada Griškānu pagastā biedrības “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” izsludinātā ELFLA LEADER projektu konkursa ietvaros realizēts projekts “Pirts nomas pakalpojumu izveide” (Nr. 17-01-AL15-A019.2103-000009). Mobilās iespējas mūsdienās kļūst arvien populārākas un tautā iecienītākas, un jau šobrīd daļēji tiek piedāvāts atpūtai paredzēts pakalpojums: pārvietojamā pirts, pārvietojamais kubuls, kā arī lielāka telts pasākumiem, kuru iespējams sadalīt vairākās daļās.

  

Mobilā pirts un āra kubuls- tā ir lieliska iespēja izbaudīt siltu vannu svaigā gaisā un pērties pirtī Jūsu izvēlētā vietā un laikā. Kublu vai pirti iespējams paņemt līdzi gan dodoties zvejā, gan atpūtā pie dabas vai ciemos pie draugiem. Pirts un kubula noma būs arī lieliska dāvana svētkos jebkurā gadalaikā.

 

Kubulam un pirtij piemīt daudz pozitīvu īpašību, jo ir pārvietojami, un iespēju spektrs baudīt Latgales dabas ainavu skaistumu ir tik plašs, cik plašas ir jūsu fantāzijas.

 

Neaizmirstiet – veselā miesā mājo vesels gars! Visiem novēlu vieglu garu un veselību, atveseļošanās pilnu 2018. gadu!

 

Saimnieciskās darbības veicējs Jānis Aleksāns

tel. 26451063

 

 

 Logo rakstiem 600 x 89