DizprojektsL Logo2019 1500x1016Turpinās Latvijas Lauku Foruma aizsāktā ikgadējā tradīcija – konkurss "Dižprojekts", kurai visas Latvijas Partnerības izvirza savā darbības teritorijā īstenotos LEADER projektus, kas ir teritorijas lepnums un aktīvo ļaužu darbības apliecinājums. Projekta mērķis ir dižoties ar LEADER projektiem, lai parādītu, cik daudz dažādas un interesantas idejas ir iespējams realizēt vietējo rīcības grupu darbības teritorijās, izmantojot LEADER finansējumu. 

Rēzeknes rajona kopienu partnerība kā 2019.gada Dižprojektu izvirzīja SIA KUUP Coffee realizēto projektu par specializētās kafijas grauzdētavas izveidi. Lai atbalstītu šo projektu, aicinām spiest "Patīk" un "Dalīties" ar ŠO ierakstu - KUUP Coffee attēlu Facebook vietnē! Jūsu balsojums veidos 1/3 no kopējā konkursa balsojuma! Balsojuma termiņš - 29.februāris.

 

Informācija par projektu:

 

PROJEKTA NOSAUKUMS: “Specializētās kafijas grauzdētavas izveide Rēzeknes nov., Lendžos”

 

ĪSTENOTĀJS: SIA “KUUP COFFEE”

 

VIETA: Rēzeknes novads, Lendžu pagasts

 

PROJEKTA FINANSĒJUMS: kopējās izmaksas: 18730.88 EUR, ELFLA publiskais finansējums: 13111.62 EUR

 

PROJEKTA MĒRĶIS: Izveidot specializētās kafijas grauzdētavu, iegādājoties kafijas grauzdētāju un tam pavadošos rīkus jauna produkta izveidei un ražošanai, līdz ar to sekmējot nodarbinātību, vietējo patēriņu un Rēzeknes novada sociālekonomisko attīstību.

 

PROJEKTA AKTIVITĀTES UN REZULTĀTI: Uzņēmums “KUUP COFFEE” ir Latgalē pirmā un vienīgā kafijas grauzdētava, kas grauzdē specializēto kafiju jeb īpaši atlasītas kafijas pupiņas, audzētas mazās kafijas saimniecībās un fermeru kooperatīvos Etiopijā, Brazīlijā un Kolumbijā.

 

“KUUP COFFEE”, uzsākot kafijas pupiņu pārstrādi, ir izveidojis unikālu produktu, kas gan Rēzeknes novadā, gan visā reģionā veicina daudzpusīgas uzņēmējdarbības attīstību. Uzņēmuma produkta līnija ir konkurētspējīga, kas uzrunā pircējus ar kvalitāti, izsmalcinātību un stāstu, atklājot Latgales garšu. Konkursā “Sējējs 2019” uzņēmuma “KUUP COFFEE” LEADER projekts ieguva veicināšanas balvu nominācijā “Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā”.

 

Vairāk par projektu: http://llf.partneribas.lv/archives/7171 

 

Vairāk par citiem konkursam izvirzītajiem projektiem lasiet Latvijas Lauku foruma mājas lapā http://llf.partneribas.lv/archives/6736