titulbilde 600 x 337

Ja Tevi interesē, kā uzlabot (vai veidot jaunas) līdzdalības aktivitātes, kā nodrošināt efektīvu vadīšanu un izmantošanu, un jēgpilnu līdzdalības aktivitāšu organizēšanu, tad piesakies uz mācībām "Līdzdalība 2.0." šī gada 19.septembrī, aizpildot tiešsaistes anketu: www.forms.gle/tW6kjLG662NzfErm9

 

Uz mācībām aicināti jaunatnes darbinieki, skolotāji, dažādu apvienību vai biedrību aktīvisti un ikviens, kas strādā ar jauniešiem.

 

Mācību mērķis ir sniegt teorētiskas un praktiskas zināšanas līdzdalības pieejā, veidos un metodēs un dot iespēju praktiski apgūt līdzdalības metožu plānošanas, vadīšanas un izvērtēšanas prasmes ikvienam interesentam, kas to vēlāk vēlētos izmantot, strādājot ar jauniešiem skolā, jauniešu centrā vai kādā citā jauniešu organizācijā, apvienībā vai pasākumā.

 

Mācībām ir paredzēta arī otrā daļa – novembra beigās dalībnieki tiksies uz mācību noslēguma daļu Rīgā, lai izvērtētu no īstenotās aktivitātes gūto pieredzi, rastu atziņas, secinājumus un ieteikumus līdzdalības sekmēšanai ilgtermiņā un sistemātiskā pieejā. Mācībām iespējams pieteikties, aizpildot tiešsaistes anketu (skat.augstāk!).