Biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” (Partnerība) aicina uzsākt jauno 2018.gadu, uzstādot jaunus mērķus, un īstenot savas biznesa ieceres ar LEADER programmas finansējuma atbalstu projektu konkursa 5.kārtas (08.01.2018.-08.02.2018.) ietvaros. Vai esi aizdomājies par to, kā būtu radīt pašam savu mazo uzņēmējdarbību?

 

Aicinām visus interesentus uz tikšanos informatīvajā dienā, kas notiks 2018. gada 9.janvārī plkst. 9.00, Viļānu novada pašvaldības zālē (Kultūras laukums 1A, Viļāni). Tikšanās laikā tiks sniegta informācija par LEADER programmas iespējām uzņēmējdarbības uzsākšanai.

 

Pieteikšanās informatīvajai dienai līdz 8. janvārim, rakstot uz e-pastu info@rezeknespartneriba.lv vai zvanot uz tālr. 64607183.

 

 

Īstenojot Partnerības SVVA stratēģiju 2015.-2020.gadam, ir noslēgušās četras projektu konkursa kārtas, kuru ietvaros apstiprināts 21 uzņēmējdarbības projekts dažādās darbības nozarēs: saules kolektoru iegāde, veselība, skaistumkopšana, autoremonts, tūrisms, naktsmītnes, kokapstrāde, augļu, gaļas, piena pārstrāde, tirdzniecība, izklaide, aktīvā atpūta. Vai arī Tev ir kāda biznesa ideja, ko vēlētos īstenot Viļānu novadā?

 

 

Plašāka informācija par projektu konkursu pieejama tīmekļa vietnē www.rezeknespartneriba.lv, kā arī www.facebook.com/rezeknespartneriba.lv/.

 

Projektu konkursa 5. kārtas ietvaros šī gada 10. janvārī Rēzeknē (Rēzeknes novada pašvaldības mazajā zālē) notiks informatīvs seminārs. Par SVVA stratēģiju un LEADER projektu īstenošanas saistošajiem noteikumiem informēs Stratēģijas administratīvā vadītāja un Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales RLP pārstāvji.