Uzmanību - konkursa "Šodien laukos" 4.uzdevums ir klāt -  lielā krustvārdu mīkla (un mīkla patiesi ir liela – tā sastāv no tīs daļām).

 

Jautājumi saistīti ar Latvijas dabu, laukiem, mežiem un ūdeņiem (un par visu, kas mums ir apkārt - starp citu, vai tu zini, kas ir Latvijas 2017. gada dzīvnieks?).

 

Šomēnes žūrija vērtēs zināšanas! Par katru pareizi atbildētu mīklas jautājumu saņemsi ½ punktu! Turklāt šis uzdevums ieved konkursu noslēguma fāzē, jo bez šī ir palikuši tikai vēl divi uzdevumi.

 

Izpildītu ceturto uzdevumu iesūti līdz 30. jūlijam, uz e-pastu sodienlaukos@llkc.lv.

 

Krustvārdu mīkla:

Krustu šķērsu 1

Krustu šķērsu 2

Krustu šķērsu 3


Vairāk informācijas par konkursu:

Lai pieteiktos, jāaizpilda pieteikuma anketa un jānosūta uz e-pasta adresi sodienlaukos@llkc.lv . Pieteikties konkursam drīkst jebkurā konkursa posmā pirms izpildītā uzdevuma iesniegšanas, tādēļ aicinām to izdarīt pēc iespējas ātrāk!


Pieteikuma anketas: individuālā un komandām

Konkursa nolikums


Šogad tāpat kā pagājušā gadā konkursa dalībniekus priecēs ar lielajiem mēneša uzdevumiem, kas šogad būs 6, un mazajiem papilduzdevumiem, kas palīdzēs krāt punktus un tikt pie lielajām balvām. Visa informācija, kas saistīta ar mēneša lielo tēmu un konkursa uzdevumiem, tiks publicēta akcijas “Šodien laukos” sociālo tīklu lapās facebook.com un draugiem.lv. 3 veiksmīgākajiem konkursa dalībniekiem individuālajā kategorijā tiks dāvināti planšetdatori, savukārt veiksmīgākā klase/kolektīvs saņems balvā ekskursiju 1000 eiro vērtībā! Ar balvām tiks apbalvoti arī 2.un 3. vietas ieguvēji klašu/kolektīvu kategorijā, kā arī ar veicināšanas balvām tiks priecēti katra mēneša veiksmīgākie dalībnieki. Ir vērts censties un iesaistīties!


Konkurss “Šodien laukos” tiek rīkots ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un Valsts Lauku tīkla atbalstu.


Vairāk informāciju par konkursu iegūsi apmeklējot un sekojot līdzi jaunumiem konkursa sociālo tīklu lapās, kā arī Valsts lauku tīkla mājas lapā www.laukutikls.lv.