Skolas gadam beidzoties, atbrīvojam prātus no domām par vienādojumiem, komatiem un nošu rindām, un sākam ģenerēt idejas!


Izsludināts konkursa “Šodien laukos” trešais uzdevums, kas iezīmē UZŅĒMĒJDARBĪBAS MĒNESI! Turpmāko trīs nedēļu laikā notiks iepazīšanās ar uzņēmējdarbības vidi, dažādām projektu iespējām, kas var palīdzēt attīstīt idejas un, protams, pašiem uzņēmējiem!


Dalībnieku uzdevums šajā mēnesī sastāv no divām daļām:
1) Doties ciemos pie viena uzņēmēja vai kāda projekta īstenotāja savā vai kaimiņu novados.
2) Ģenerēt savu uzņēmējdarbības ideju un aizpildīt biznesa plāna formu.


Rezultātā: gaidīsim interviju ar uzņēmēju video formā vai foto+tekstuālu materiālu, kā arī aizpildītu biznesa plāna formu par biznesa ideju!


Izpildes termiņš: 15.06., izpildītie uzdevumi jāiesūta uz e-pastu sodienlaukos@llkc.lv.

 

Vairāk informācijas par konkursu:

 

 

Lai pieteiktos, jāaizpilda pieteikuma anketa un jānosūta uz e-pasta adresi sodienlaukos@llkc.lv . Pieteikties konkursam drīkst jebkurā konkursa posmā pirms izpildītā uzdevuma iesniegšanas, tādēļ aicinām to izdarīt pēc iespējas ātrāk!


Pieteikuma anketas: individuālā un komandām

Konkursa nolikums


Šogad tāpat kā pagājušā gadā konkursa dalībniekus priecēs ar lielajiem mēneša uzdevumiem, kas šogad būs 6, un mazajiem papilduzdevumiem, kas palīdzēs krāt punktus un tikt pie lielajām balvām. Visa informācija, kas saistīta ar mēneša lielo tēmu un konkursa uzdevumiem, tiks publicēta akcijas “Šodien laukos” sociālo tīklu lapās facebook.com un draugiem.lv. 3 veiksmīgākajiem konkursa dalībniekiem individuālajā kategorijā tiks dāvināti planšetdatori, savukārt veiksmīgākā klase/kolektīvs saņems balvā ekskursiju 1000 eiro vērtībā! Ar balvām tiks apbalvoti arī 2.un 3. vietas ieguvēji klašu/kolektīvu kategorijā, kā arī ar veicināšanas balvām tiks priecēti katra mēneša veiksmīgākie dalībnieki. Ir vērts censties un iesaistīties!


Konkurss “Šodien laukos” tiek rīkots ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un Valsts Lauku tīkla atbalstu.


Vairāk informāciju par konkursu iegūsi apmeklējot un sekojot līdzi jaunumiem konkursa sociālo tīklu lapās, kā arī Valsts lauku tīkla mājas lapā www.laukutikls.lv.