ZS Sveces 600 x 600Zemnieku saimniecība “Sveces” ELFLA programmas 2014.–2020.gadam apakšpasākuma 19.2. „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.1. „Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” ietvaros ir īstenojusi projektu “Tūrisma pakalpojumu klāsta paplašināšana z/s “Sveces””, kas tika atbalstīts biedrības "Rēzeknes rajona kopienu partnerība" izsludinātā LEADER projektu konkursa ietvaros. Projekta mērķis ir ne tikai paplašināt savas saimniecības piedāvāto pakalpojumu klāstu, bet arī veicināt Bērzgales pagasta un Rēzeknes novada sociāli ekonomisko attīstību.


Cenu aptaujas rezultātā tiesības veikt projektā paredzētos darbus ieguva SIA “My Wooden House”. Projekta attiecināmās izmaksas ir EUR 30 000.00. Atbalsta intensitāte ir 70%, līdz ar to publiskais finansējums EUR 21 000.00, pašu līdzfinansējums – EUR 3 000.00.


Lēmums paplašināt tūrisma pakalpojumu klāstu pieņemts, pamatojoties uz klientu vēlmēm. Projekta ietvaros zemnieku saimniecībā “Sveces ir uzstādītas 3 viegla tipa labiekārtotas brīvdienu mājiņas. Mājiņas ir divvietīgas. Līdz ar to saimniecībā jaunajā atpūtas sezonā būs pieejamas 4 brīvdienu mājas. Divstāvīgā guļbaļķu māja – pirts atpūtniekiem ir pieejama jau kopš 2014. gada.


Paredzamās cenas 2019.gada siltajai sezonai: guļbūve – 70-85 eur/diennakts. Vasaras mājas - 39-50 eur/ diennakts. Tuvākas ziņas par piedāvāto pakalpojumu atrodamas mājaslapā www.brivdienaslaukos.lv. Saimniecība sadarbojas ar www.booking.com. Teritorijā ir pieejams volejbola laukums, basketbola grozs, lielās šūpoles, grils. Blakus atrodas Siemeņa ezeriņš, kurā drīkst makšķerēt, vizināties ar laivām, peldēties. Netālu atrodas Meirānu ezers.

 

Z/s “Sveces” īpašnieks Dainis Svece

 

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams EK tīmekļa vietnē.

 

 

Logo rakstiem 600 x 89