• Autumn3

 


Jaunie instrumenti un tautastērpi pirmo reizi tiks atrādīti 24. februārī Viļānu jubilejai veltītajā koncertā. Tajā piedalīsies ne tikai Viļānu kultūras nama kolektīvi, bet arī Viļānu bērnudārzu dejotāji un Viļānu mūzikas un mākslas skolas audzēkņi. Pašlaik tiek strādāts pie pasākuma programmas, koncerta horeogrāfs Ilmārs Dreļs veido unikālu dejisko noformējumu.


Viļānu kultūras nama vadītāja Margarita Cakula stāsta, ka Viļānu mazajā novadā bieži tiek aizmirsts par pašu Viļānu pilsētu. Tāpēc šogad ir vēlme sveikt tieši Viļānu pilsētu 90. jubilejā. Projekta un pasākuma nosaukumam „Kur bitis, tī mads” ir sena vēsture un tas jau vairākus gadus ir Viļānu novada moto. Tas sasaucas ar pilsētas ģerboni – bite un bišu šūnas.


Koncertā tiks atsaukti atmiņā vēsturiski notikumi, kā veidojusies pilsēta šo 90 gadu laikā, kā arī izpildīta Viļānu himna. Kā jau īstā jubilejā, būs arī svētku kūka. Aicinām ikvienu nākt un kopīgi svinēt Viļānu jubileju!


Projekts “Kur bitis, tī mads” norisinās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. - 2020. gadam apakšpasākumā 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”, biedrības “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” izsludinātā projektu konkursa ietvaros aktivitātē 19.2.2 “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas”.


Projekta kopējā summa ir 7341.59 EUR, publiskais (ELFLA) finansējums - 6175, 42 EUR. Projekts tiek īstenots no 2017. gada jūlija līdz 2018. gada jūlijam.

 

Viļānu kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja
Agita Vigupe

 

RezeknesP Rēzeknes un Viļānu novada jaunieši ar produktīvu darbu konferencē noslēdza projekta “Izzini, atklāj un izveido!” īs… https://t.co/VZwIeMzSMc
RezeknesP Aicinām Rēzeknes un Viļānu novada jauniešus un interesentus piedalīties projekta noslēguma konferencē “Kā būt sabie… https://t.co/eIsJiQksuE