4 pieturas 1000 x 833Biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” organizē izglītojoši informatīvu pasākumu kopu ZOOM platformā “LEADER veiksmes maratons”, kas notiks no šī gada 25.11. līdz 17.12. Pasākumu veido četras tematiskas pieturas, kurās interesenti saņems svarīgu informāciju par SVVA startēģiju un  LEADER programmu, aktuālo vietējo atbalsta institūciju piedāvājumu uzņēmējdarbībai, orientierus uzņēmējdarbības formas izvēlē un būvniecības nosacījumos, kā arī palīdzību darbam EPS un projekta iesnieguma veidlapā.

 

LEADER veiksmes maratonā aicināti piedalīties visi interesenti, bet īpaši jaunie un esošie uzņēmēji, kas plāno darboties vai jau darbojas Rēzeknes novadā.

 

Pasākumu organizē vietējā rīcības grupa “Rēzeknes rajona kopienu partnerība”, kur piedalās vietējās un reģionālās uzņēmējdarbības atbalsta organizācijas un vairāki nozaru eksperti, kas sniegs aktuālus, praktiskus un noderīgus padomus veiksmīgam biznesa startam un LEADER finansējuma apguvē.

 

 

Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam - obligāta! Saite uz ZOOM tikšanos tiks nosūtīta reģistrētiem dalībniekiem uz anketā norādīto e-pastu.

 

 

1. pietura "Iespēju kafejnīca" 25.11.2021. Darba kārtība. Pieteikšanās slēgta!

2. pietura "LEADER tuvplānā" 29.11.2021. Darba kārtība. Pieteikšanās slēgta!

Reģistrācijas anketa ŠEIT

 

Atvērta pieteikšanās uz decembra pieturām:

 

3.pietura "Ekspertu kaleidoskops" 03.12.2021. Darba kārtība. Pieteikšanās slēgta!

4.pietura "LEADER rokasgrāmata" 17.12.2021. Darba kārtība. Pieteikšanās slēgta!

 

Reģistrācijas anketa ŠEIT. Pieteikšanās slēgta!

 

 

Informācija par decembra pieturām tiks publicēta, papildinot šo rakstu, kā arī Partnerības Facebook kontā. Lūdzam regulāri sekot līdzi mūsu jaunumiem!