• Zalesauklis

 

 

button zinu arhivsddd

 

 

 LEADER PROJEKTI 2014 - 2020

 

 

button projektu publikacijasddd

 

 

 Dabai, darbam, dzīvei savā novadā!

 

kontakti

 

SIA “AKRON” 2016.gada 7.novembrī saņēma Lauku atbalsta dienesta lēmumu par projekta iesnieguma Nr. 16-01-AL15-A019.2101-000011 “Horizontālā lentzāģa iegāde uzņēmuma SIA “AKRON” attīstībai” apstiprināšanu.


2017.gada aprīlī uzņēmums uzsāka projekta realizāciju. Projekts tiek realizēts ar Rēzeknes rajona kopienu partnerības atbalstu un Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam 19.2.1. aktivitātē „Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” 1.kārtas projektu konkursa ietvaros.

 


2017.gada augustā SIA “AKRON” iegādājās mobilo angāru, lai varētu tajā uzstādīt projektā paredzēto horizontālo lentzāģi.


Uzņēmums piedāvā visa veida guļbaļķu būves, mājas, pirtis, lapenes un dārza mēbeļu ražošanu no 100 % Latvijā virpotas un cilindrētas koksnes pēc pasūtītāju individuālajiem vai tipveida projektiem, kā arī nodrošina būves piegādi un uzstādīšanu. Uzņēmums piedāvā arī unikālas dārza mēbeles un koksnes dekorācijas no guļbaļķiem, kuras ir unikālas pēc savas tehnoloģijas un mākslinieciskās darbības rezultāta savā reģionā. Papildus uzņēmums spēj saražot malku un kurināmo šķeldu. Pašlaik pieprasījums pēc pakalpojumiem ir ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Esošā saimnieciskā darbība notiek Lūznavas pagasta “Liepiņās”.


Horizontālā lentzāģa iegāde uzņēmumam nodrošina zāģmateriālus no guļbūvju ražošanas līdz pat jumta klājumam. Uzņēmums spēs nodrošināt saviem patērētājiem koka spāres, latas, apdares, grīdas un terases dēļu ražošanu kā atsevišķu produkciju, kā arī kopā ar koka būvēm. Uzņēmumā ieviesta jaunas paaudzes un tehnoloģijas iekārta - automatizēti elektroniskais horizontālais lentzāģis, kas veicinās uzņēmuma ražīgumu, ekonomisko dzīvotspēju, rezultātu un resursu efektīvo izmantošanu, jaunu tirgus iespēju atklāšanu primārajiem pasūtītājiem.


Uzņēmums pirmo reizi piedalījies Eiropas Savienības finansētajos projektos.


Projekta attiecināmo izmaksu summa EUR 8153,35 (ar PVN), tai skaitā ES publiskais finansējums 70% jeb EUR 5707,34. Līdzfinansējums nodrošināts no uzņēmuma SIA „AKRON” budžeta līdzekļiem.


Andrejs Cvetkovs, SIA “AKRON” valdes loceklis

 

RezeknesP Trīs dienu darbnīca 12.-14.06.2018. produktīvi noslēgusies. Veiksmi jauniešiem ideju īstenošanā!😊 https://t.co/zwo461Lkxw