• Ogas
  • Berries
  • lapassauklis

Rēzeknes novada pašvaldības Sakstagala pagasta pārvaldei ir apstiprināts un uz doto brīdi tiek īstenots projekts Nr. 17-01-AL15-A019.2202-000005 „Tautas tērpu iegāde Sakstagala pagasta folkloras kopai „Kolnasāta”, kas tika atbalstīts „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” Eiropas Lauksaimniecības Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” 2. kārtas konkursā.


Projekta mērķis ir iegādāties tautas tērpus Sakstagala pagasta folklorai kopas “Kolnasāta” vajadzībām, lai veicinātu tradicionālās kultūras mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu un iedzīvotāju iniciatīvu attīstību ceļā uz Latvijas simtgadi.

 


Projekta attiecināmās izmaksas ir 5000 EUR, no kuriem 4500 EUR publiskais finansējums, savukārt 500 EUR Sakstagala pagasta pārvaldes līdzfinansējums.


Projekta īstenošanas termiņš ir līdz 2017. gada 31. decembrim.


Projekta ietvaros plānots:
1. iegādāties pilnus tautu tērpu komplektus;
2. jauns karogs.


Tautas tērpu iegāde un karogs folkloras kopai “Kolnasāta” Sakstagala pagastā veicinās iedzīvotāju iniciatīvu attīstību, veicinās kultūras mantojuma saglabāšanu, daudzveidību, palielinot kultūras ieguldījumu pašvaldībā un indivīda attīstībā.

 

Madara Broliša
Sakstagala pagasta f.k. „Kolnasāta” vadītāja, tel. 28357535, madara.brolisa@inbox.lv

 

Noderīgas saites

lad logo

Latvijas lauku forums logo

Rezeknes nov logo

Vilanu nov logo

 

ZM logo